KONST / Litografier / Färglitografi 10291251
*
nr 1029 1251
Anna Micro Vikstrand
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Anna Micro Vikstrand (f. 1970), 235/300, sign- 99, motivet: 33x29
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 april 2016
kl 18:32:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 10:07:28
1
400 kr
4/4 18:09:04
2
500 kr
4/4 18:17:43
3
500 kr
4/4 18:17:43
2
500 kr (Budbetjänt)
4/4 18:20:52
4
600 kr
4/4 18:23:10
2
700 kr
4/4 18:27:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Läs mer om Anna Micro Vikstrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna micro vikstrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anna Micro Vikstrand
nr 1029 1251
Anna Micro Vikstrand
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Anna Micro Vikstrand (f. 1970), 235/300, sign- 99, motivet: 33x29
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/4 10:07:28 | 1 | 400 kr |
4/4 18:09:04 | 2 | 500 kr |
4/4 18:17:43 | 3 | 500 kr |
4/4 18:17:43 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
4/4 18:20:52 | 4 | 600 kr |
4/4 18:23:10 | 2 | 700 kr |
4/4 18:27:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.Läs mer om Anna Micro Vikstrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna micro vikstrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03